trende
trende

Yatta Yüzme Turu | Adalar Ve Boğaz’a Günübirlik tekne turu

Anasayfa » Yatta Yüzme Turu | Adalar Ve Boğaz’a Günübirlik tekne turu

Kişiler, özellikle yazın bunaltıcı sıcağından bir nebze de olsa kaçınmak için yüzmek istemektedirler. Bu faaliyeti kalabalık ortamlardan ziyade daha sakin ve derin sularda gerçekleştirmek isteyen bireyler yüzme turu fırsatlarını araştırır. Son model yatlarla birlikte denize açılarak temiz ve sakin koordinatlarda özgürce yüzebilirsiniz. Belirlenen iskeleye belirlenen saatlerde ulaşan yatlar ile yüzülecek noktalara gidilmektedir.

Boğaz ve Adalar açıklarındaki yüzülecek koylarda eşsiz bir yüzüş keyfi yaşayabilirsiniz. Akıntının olmadığı noktalar özellikle belirlenmekte ve sizlere kusursuz bir keyif sunulmaktadır. Son sistemle donatılan yatlarda tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde giderebilirsiniz. Aynı şekilde kusursuz bir mekanizmaya sahip olan ses sistemleriyle de eğlencenin doruklarına ulaşmanız mümkündür.

Yatta Yüzme Turu Avantajları

Günümüz koşullarında yüzme turu yapmayı isteyenlere özel çok sayıda farklı alternatif seçenek yer almaktadır. Ancak yat kiralayarak ya da yat organizasyonlarına dahil olarak yüzme turu yapmak her zaman ayrıcalıklı etkinlikleri sizlerle buluşturacaktır. Çünkü yatla tertemiz bir denizde muazzam manzaralar eşliğinde denize girmeniz de mümkün olacaktır. Böylece keyifli bir şekilde vakit geçirerek, yüzebilmeniz de mümkün olacaktır!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

Adalara Yüzme Turu İstanbul

Yazın en sevilen aktivitelerinden bir tanesi de yüzmektir. Hem spor yapmak hem de ferahlamak isteyen bireyler denizin serin sularına kendini bırakmak ister. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Denizin temiz olması ve kalabalık olmaması oldukça önemlidir. Aynı şekilde akıntının bulunmaması önemli bir kriterdir.

Boğaz’da Yüzme Turu

Sizler de yat turlarıyla birlikte temiz ve akıntısız noktalarda özgürce yüzebilirsiniz. Kalabalık olmayan bölgelerde faaliyet gösterilmesi de hareket alanınızın kısıtlanmaması açısından oldukça önemlidir. Sizler de isterseniz bireysel olarak isterseniz grupça yüzme turlarına katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tekne ile Yüzme Turu Fiyatları

Yaz mevsiminde aktif bir hizmet sunan yüzme turlarının fiyatları hizmet tarihine ve bölgesine göre farklılık göstermektedir. Yaş gruplarına göre değişkenlik gösteren fiyat listesi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız irtibat numaraları üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Yüzme turu fırsatlarından faydalanarak sizler de arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Temiz ve sakin koylarda konaklayan yatlardan atlayarak eğlencenizi katlamanız mümkündür. Uygun fiyatlı bu hizmetlerden faydalanarak sizler sıcak yaz günlerinize ferahlık ve eğlence kazandırabilirsiniz.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap