trende
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin, belki de yakında 4 bir yanı denizlerle çevrili İstanbul’umuzun, sessiz sedasız yaşam sürülen adalarımızın tadına varmaya, eşsiz güzellikteki koylarımızı gezip görmeye, suyun sıcaklığına doymaya, kokusuna şahit olmaya var mısınız? Belki de en özel günlerinizi bizlere teslim etmeye var mısınız? Evlilik teklifi, doğum günü veya romantik bir akşam yemeği belki de aile içinde çok özel bir gün. Nova yat kiralama & Organizasyon olarak en özel anlarınıza şahitlik ediyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun tekne, taleplerinize uygun yemek menüsü, süsleme, müzik, fotoğraf vb. hizmetlerin sağlanması ile belirlenmiş rota içerisinde keyifli bir yolculuğa bizimle çıkın.

Üstün hizmet kalitesi ve geniş filo ağımızla, sizlerin maliyet yükünü en aza indirerek lüks yatlarla istediğiniz yolculuğu yapmaya fırsat veren, şeffaf fiyat politikası ve güler yüzlü hizmetimizle sizlerin huzurundayız.

Yalnızca bir kaç sene önce başlayan yolculuğumuzda, güvenilirliğimiz ve ticari faaliyetlerimizin her gün artarak gelişmesiyle giderek artan hizmet çeşitliğimiz ile deniz üstü her türlü organizasyonu hakkıyla yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap