trende
trende

Yatta Doğum Günü Kutlaması

Anasayfa » Yatta Doğum Günü Kutlaması

Yatta Doğum Günü Kutlaması

İstanbul Boğazı’nda uygun fiyatlarla doğum günü kutlaması fırsatı. Günümüzde doğum günleri klasik kutlamalardan farklı olarak gerçekleştirilmektedir. Doğum günü sahibinden habersiz uygun yat kiralama fiyatları ile, muhteşem bir ön hazırlıkla sürpriz bir doğum günü parti organizasyonu kutlamasına ne dersiniz. Bunlardan belki de en özelinden birisi ve revaçta olanı yatta doğum günü kutlamasıdır. Sevdiğiniz kişilere asla hafızalardan silinmeyecek bir doğum günü organizasyonu kutlaması ideal 2 saatlik yat kiralama ile yapılmaktadır. Boğaz sularında, manzara eşliğinde çeşitli sürprizlerle muhteşem anların keyfine hazır olun. Günün her saatinde teknede yaz kış fark etmeden bu sürpriz yapılmaktadır. İsterseniz belirlenen paketlerden birini seçerek dilerseniz kendiniz detayları belirleyerek harika anlar tasarlanabilir.

teknede doğum günü

teknede doğum günü

İnsanların kendini mutlu hissettiği sevdiklerinin yanında olmasını istediği günler arasında yer almaktadır. Bu nedenle sevdiğiniz kişiye uygun olarak kalıcı hatıralar yaratmak sizin elinizde. Doğum günleri insanlar için en özel anların başında gelir. Bundan dolayı da doğum gününe özel organizasyonların sayısında son zamanlarda etkili bir artış gözlemektedir. Özellikle yatta doğum gününün kutlanmasına dair etkinliklerin sayısında da ciddi oranda bir artış gözlenmektedir. Zira yatta doğum günü organizasyonu pek çok açıdan avantaja sahiptir. Alım yerleri olarak Beylerbeyi, Çengelköy, Üsküdar, Kadıköy, Ortaköy, Bebek, Arnavutköy iskeleleri olabilir.

Yatta Doğum Günü Fiyatları

Her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarla boğazda teknede bu organizasyon yapılmaktadır. Her birinde farklı içerikler olan paketler bulunur. Lazer ve havai fişek gösterileri, kayan yazılar, canlı müzik gibi ayrıntılar bu paketlerde yer almaktadır. İsterseniz ihtiyacınıza göre konsepti siz de belirleyebilirsiniz. Fiyatlar yatın özelliklerine göre ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Diğer yandan canlı solist, kemancı, tercih edilen menü de fiyatlara etki eden kriterlerdir. Ancak bu unutulmaz anlar her bütçeye uygun olarak tasarlanmaktadır.

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz3250

Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.

Bronz Plus40002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus50002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

 

   

Yatta Doğum Günü Organizasyonları

Genellikle bu organizasyonlarda mevsim veya hava şartları çok etkili olmamaktadır. Yağışlı veya soğuk havalarda yatın kapalı kısımlarında eğlence kaldığı yerden devam eder. Aynı zamanda yatların yemek yenilen bölümleri açılıp kapatılmaktadır. Kesinlikle olumsuz hava şartları bu günü etkilemeyecektir. Seyir halinde boğazın mükemmel manzarası eşliğinde yatın keyfini çıkaracağınıza emin olabilirsiniz.

yatta doğum günü

yatta doğum günü

Teknede Doğum Günü Kutlaması

Teknede doğum günü kutlaması diğer yerlerde yapılan kutlamalardan daha farklı olmaktadır. Ortamda kesinlikle yabancı birisi olmadığı için kendinizi rahat hissedeceksiniz. Kesinlikle doğum günü sahibi teknede yapılan organizasyonun eşsiz anlarını hayatı boyunca unutmayacaktır. Kendini özel ve ona değer verildiğini düşünecektir. Dolayısıyla günün keyfini çıkarmak için sadece bir telefon ile rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

 
Yatta doğum günü kutlaması için kişi sayısı sınırı var mı?
 

Hayır, herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz kişi sayısında organizasyon yapabiliriz, detaylar için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 
Lazer gösterisi yapabiliyor muyuz?
 

Evet yapabiliyoruz.

 
Baş başa romantik bir doğum günü kutlaması olsun istiyorum mümkün müdür?
 

Evet tabikide, önceden bilgi verilmesi şartıyla sizin için romantik bir süsleme yapılabilir.

 
Doğum günü pastası getirebilir miyiz?
 

Tabikide dilerseniz siz getirebilirsiniz, dilerseniz bizlere ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

 
Rezervasyon için ne yapmalıyız?
 

Rezervasyon için bizlerle iletişime geçerek, organizasyon süresince istediğiniz talepleri ileterek sizlere iletilen toplam organizasyon ücretinin 3/1 tutarını ön ödeme olarak bizlere göndermeniz gerekmektedir.

 
Yatta doğum günü süslemesi yapılıyor mu?
 

Sizden talep gelmesi halinde doğum günü kutlamasına özel olarak renkli balonlar, doğum günün kutlu olsun yazısı, masada şamdanlar içinde mumlar ile romantik şekilde süsleyebildiğimiz gibi parti organizasyonu için yatta iç ve dış kısımları da istediğiniz renkteki balonlarla süsleyebiliriz. Yatta kalıcı iz bırakmamak koşuluyla İsteyenler süslemeyi kendileri de yapabilirler! Bunun için şirketimize ek ücret ödenmesi de gerekmez ancak ekip arkadaşlarımızla birlikte yapılması faydalı olacaktır.

 
Lazerle doğum günü kutlaması nasıl yapılır?
 

Sizleri boğaz köprüsüne karşı fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön tarafına çağırıp bir kaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve lazer gösterisini başlatıp daha önceden köprüde yazılmasını istediğinizi doğum günü kutlama mesajını kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsünün altına kayan yazı şeklinde yazacağız. Lazerle doğum günü kutlama mesajından sonra volkanlar patlayıp görsel şölen halini alacak. Tüm lazer gösterisinin fotoğraf ve video kayıtlarını misafirlerin talebine göre amatör ya da profesyonel şekilde yapmayı da unutmuyoruz!

 
Kapalı alan var mı?
 

Evet, güneşli havalarda açık olan teknelerin yağışlı ve soğuk havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılarak olumsuz hava koşullarından etkilenilmesi önlenir.

 
Teknede fasıl süresince müzisyenler bizle mi olacak?
 

Evet, fasıl ekibi organizasyonun başlangıç anından sonuna kadar teknede sizlere eşlik eder.

 
İstediğimiz vakitte kiralama yapma şansımız var mı?
 

Tabi ki istediğiniz saatte kiralama yapabilirsiniz. Yılın her günü ve günün her saati sizlere hizmet vermek bizleri mutlu edecektir.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap