trende
trende

Kız Kulesi Evlilik Teklifi

Anasayfa » Kız Kulesi Evlilik Teklifi

Kız Kulesi Evlilik Teklifi

Kız kulesi manzarası eşliğinde uygun organizasyon fiyatları ile evlilik teklifine ne dersiniz? İstanbul’da masalsı bir hikaye ile evlilik teklifine kim hayır diyebilir? Yat kiralama seçenekleri ile yeni bir hayata adım atmaya var mısınız? Bu güzel anlara karar verirken de pek çok kişi özel bir an olmasını ister. Günümüzde kız kulesi evlilik teklifi tekne organizasyonları da bu özel günlerde revaçta olan seçeneklerden biridir. İstanbul şehrinde kız kulesi önünde tekne ile evlilik teklifi organizasyonları yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

 

 

kız kuleside evlilik teklifi

kız kuleside evlilik teklifi

kız kulesinde evlenme teklifi

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Evlilik tekliflerini özel kılan bazı etkenler vardır. Bu etkenlerden en önemlisi de organizasyonun oluşturulacağı yerdir. Zaten özel bir an olan evlilik teklifi; organizasyonun oluşturulacağı yer ile daha çok özel olur. Tekne ile Kız kulesinde evlilik teklifi ederek İstanbul şehrinin hem kendi güzelliğini yaşarsınız. Hem de Kız kulesinin romantikliğinde yat kiralama ile evlilik teklifini yapmış olursunuz. Kız kulesi önünde muhteşem bir teklifle evliliğe ilk adımınızı atın. Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.

Kız Kulesinde Evlenme Teklifi

Kız kulesi tarihi güzelliği kadar masalsı bir romantik hikayesi ile meşhurdur. Pek çok kişi böyle bir tarihi ve masalsı bir yerde evlilik teklifi almak ister. Geçmiş tarihi üzerinde taşıyan Kız kulesinde evlilik teklifleri daha romantik bir ana dönüştürülür. Elbette ki Kız Kulesi evlilik teklifi açısından her zaman favori konumunda yer olan özel bir mekandır!

Evlilik teklifi ile yeni bir yaşama başlamaya karar verilir. Bu kararı masalsı hikayesi olan bir yerde almak çok özel bir adım olur. Çünkü o karar verilen an hiçbir zaman unutulmak istenmez. Hatta çok romantik olarak akılda kalınması istenir. Bu yüzden de Kız kulesi evlilik teklifi organizasyonları için çok özel bir mekandır.

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz2400

Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.

Bronz Plus26002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus30002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

 

Tekne ile Kız Kulesinde Masalsı Bir Hikaye

Günümüzde evlilik teklifleri gibi özel günler daha çok organizasyonlar ile oluşturulur. Bu yüzden de sürekli olarak bu tarz organizasyonlardan profesyonel olarak yardım alınır. Özellikle de evlilik tekliflerinde Kız kulesi gibi özel yerler seçilir. Çünkü bir evet ancak Kız kulesinde masalsı olarak çıkar.

Masalsı bir hikayesi olan bir yerde yeni bir hayata başlamayı pek çok kişi ister. Organizasyon şirketleri de genel olarak Kız kulesi evlilik teklifi organizasyonları düzenler. Çünkü hem gerçek hayatta yeni bir başlangıç olur. Hem de masal tadında yeni başlangıç olur. Böylece mükemmel bir ambiyansla evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Üstelik bu sayede evlilik teklifinizi de unutulmaz kılabilirsiniz!

Lazerli evlenme teklifi

Kız kulesi önünde evlilik teklifi yapmak yerine dilerseniz yatta lazerli evlilik teklifi yapabilirsiniz. Köprüye isimlerinizin yansıtılmasıyla oluşan duygusal atmosferin eşliğinde evlenme teklifi yapmak için paketlerimize göz atabilirsiniz.

Yatta boğazda lazerli evlilik teklifi paketleri

Yatta boğazda lazerli evlilik teklifi paketleri

 
Kaptan,yakıt veya farklı bir ücret ödeyecek miyiz?
 

Kesinlikle sizinle rezervasyon esnasında verilen fiyat dışında ödeme talep edilmez.

 
Ses sistemi mevcut mu?
 

Yatlarımızın tamamında ses sistemi mevcuttur. Bluetooth teknolojisini kullanarak müziğe yön verebilirsiniz.

 
Yatı önceden görebilir miyim?
 

Tabikide görebilirsiniz. Yatın müsaitlik durumuna göre yatı görüp, gezme imkanınız vardır.

 
Kız Kulesi’nde evlilik teklifi yapabilir miyiz?
 

Kız Kulesinin içi veya önü hiç farketmez kullanıma kapalıdır.

 
Yemek menüsünde neler bulunuyor?
 

Yemek menüsünde ızgara çeşitleri veya mevsimlik balık çeşitleri vardır, detaylı menü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap