trende
trende

Yatta Evlilik Yıldönümü

Anasayfa » Yatta Evlilik Yıldönümü
İstanbul Boğazı’nda yat kiralama ile evlilik yıldönümü kutlaması uygun fiyatlarla Nova’da. Evlilik yıldönümü çiftler için oldukça özel bir andır. Ancak bazı durumlarda bazen unutulmakta bazen de fırsat kalmamaktadır. Ancak bunu telafi etmenin bir yolu bulunur. Yapamadığınız yıldönümü yerine veya evliliğinizi taçlandırmak amacıyla eşinizle yatta evlilik yıldönümü kutlaması gerçekleştirebilirsiniz. Emin olun eşiniz bu geceyi asla unutmayacaktır. Muhteşem boğazın suları üzerinde ister eşinizle romantik ister sevdiklerinizle lüks yatlarda bir gece geçirmektesiniz. Tasarladığınız bu gece planlı da olabilir sürpriz de olabilmektedir. Zevkinize göre yatı süsleyebilir, tüm organizasyonu siz bile yönetebilirsiniz. En uygun fiyatları sitemizde bulabilirsiniz.
yatta evlilik yıldönümü kutlaması

yatta evlilik yıldönümü kutlaması

Yatta Evlilik Yıldönümü Nasıl Gerçekleşir?

Bu gibi organizasyonların belirli bir konsepti olmasına karşın standartlar zorlanabilmektedir. Yıldızların altında, kız kulesine karşı eşsiz bir gece geçirebilirsiniz. Boğaz köprüsünün altında lazer ve havai fişek gösterileri ile bu keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz. Size özel hazırlanan yemek masasında mum ışığı ve istediğiniz şarkılarla eşinizle beraber anı yaşamaktasınız. Konu ile ilgili işinde uzman ve deneyimli firmalar tercih edilmelidir.

Teknede Yıldönümü Kutlaması

Kusursuz bir kutlama için bu konuda firma size destek olmaktadır. Konusunda uzman kişiler bu anları doğru ve kusursuz olarak yönetir. Günün kahramanı olmak için yatta her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülür. İster istediğiniz noktadan ister sürpriz yaparak yat sizi alarak gecenizi başlatmaktadır. Yatta evlilik yıldönümü söz konusu olduğunda karşımıza mükemmel bir organizasyon fırsatı çıkmaktadır. Tam da bu noktada yatta evlilik yıldönümünün harika bir ambiyans ortamı oluşturduğunu ifade edebiliriz! Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.
Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

   

Yatta Evlilik Yıldönümü Fiyatları

Öncelikli olarak yoğunluğu düşünerek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bazı aylarda organizasyonlara fazla talep olabilir. Yatta evlilik yıldönümü fiyatları bazı kriterlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yatta bulunacak kişi sayısı, yapılacak turun süresi, seçilecek menüler fiyatları etkiler. Diğer yandan lazer ve havai fişek gösterileri ekstra maliyetler getirebilmektedir. Ancak her bütçeye uygun farklı konseptler içeren paketler bulunur. Dilerseniz bu paketlerden birini tercih edebilir veya isteğinize uygun olarak hizmet alabilmektesiniz. Bu sayede ekonomik fiyatlarla eşinizle birlikte gecenin tadını çıkaracaksınız. Siz de alanında uzman olan bir organizasyon firmasıyla iletişime geçerseniz harika bir evlilik yıldönümü kutlaması yapabilirsiniz!
Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap