trende
trende

Yemekli Boğaz Turu

Anasayfa » Yemekli Boğaz Turu

Boğaz havası eşliğinde, boğaz köprüsünün altında sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştirmek istediğinizi söylediğiniz bir gece  veya ailenizle sakin, huzurlu bir ortamda boğaz turu veya iş toplantıları. Romantik bir sofra ve müzikler eşliğinde unutulmaz bir gün yaşamanız mümkün! Yemekli boğaz turu organizasyonlarıyla elbette ki imdadınıza yetişiyoruz. Yemekli boğaz turu eşliğinde avantajlı tekne kiralama fiyatlarıyla her türlü organizasyonu deniz üstü tüm imkanlarımızı kullanarak size özel yat kiralama seçeneklerimizle en özel anlarınızda yanınızdayız. Şehrin stresinden sıkıldıysanız mutlu anlarınıza anlam katmak için yemekli boğaz turu konsepti hem çok uygun hem de oldukça havalı!

yemekli boğaz turu

yemekli boğaz turu

Yemekli Boğaz Turu Eşliğinde Evlilik Teklifi!

Romantik bir yemek eşliğinde, yanınızda çalan kemandan gelen sıcak melodiler ve boğaz havası… Mükemmel bir uyum içinde hayatınızın sorusunu sormak için en doğru zaman! Boğaz köprüsünün altından geçerken lazer ile yazılacak ‘’Benimle Evlenir Misin?’’ sorusuna, ‘’evet’’ cevabını alacağınızı garanti ediyoruz. Evet cevabının ardından havai fişek gösterisi eşliğinde bu mutlu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yemekli Yat Turu

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel güne anlam katın! İster boğaz turu eşliğinde boğaz köprüsünün altında isteseniz kız kulesi önünde. İsterseniz dillere destan Galata Kulesi karşısında boğazın seri sularında yemekli yat turu organizasyonu yapın. Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.

Siz de yemekli boğaz turu yapmayı istiyorsanız; mutlaka ayrıntılı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız! Yapacağınız araştırma neticesinde bütçe dostu bir boğaz turu organizasyonunu nitelikli bir düzeyde yapabilme olanağına da sahip olursunuz!

İstanbul’da Yemekli Boğaz Tekne Turu

Yatta yemekli boğaz turu birçok seçeneği içerisinde barındırır. Kendi dokunuşlarınızı da yapabileceğiniz birçok seçenek organizasyonda mevcuttur. Boğaz köprüsü ya da kız kulesi karşısında lazer ışık gösterisi ile evlenme teklifini yapabilirsiniz. Yemekli yemeksiz seçenekleri değerlendirebileceğiniz gibi, alkollü alkolsüz seçenekleri de belirleyebilirsiniz. Balon, çiçek, mum vb. birçok güzel ayrıntıyı masanıza ve yata ekleyebilirsiniz. Bay veya bayan kemancı ya da DJ performansı, fasıl ekibi gibi seçeneklerle gecenizi özelleştirebilir detayları en ince ayrıntısına kadar siz  seçebilirsiniz. Havai fişek gösterisi düzenleyebilir ve bu anları video ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Yatta kalma süresini ve kişi sayısını da sizin belirlediğinizi unutmamalısınız. Yemekli boğaz turu eşliğinde misafirlerinize sürpriz bir gün hazırlayarak, bu anları hayatınız boyunca gülümseyerek hatırlayacaksınız. Böylece unutulmaz anları yaşayacaksınız!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.
Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap