Yemekli Boğaz Turu

Boğaz havası eşliğinde, boğaz köprüsünün altında sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştirmek istediğinizi söylediğiniz bir gece! Romantik bir sofra ve müzikler eşliğinde unutulmaz bir gün yaşamanız mümkün! Elbette ki evlilik teklifinden bahsediyoruz. Yemekli boğaz turu eşliğinde evlilik teklifi organizasyonu sayesinde müstakbel eşiniz, teklifinize asla hayır diyemeyecek. Evlilik teklifinin edildiği gün her zaman her ortamda anlatılır ve o anlar mutlulukla anılır. İşte mutlu anlarınıza anlam katmak için yatta evlilik teklifi konsepti hem çok uygun hem de oldukça havalı!

Yemekli Boğaz Turu Eşliğinde Evlilik Teklifi!

Romantik bir yemek eşliğinde, yanınızda çalan kemandan gelen sıcak melodiler ve boğaz havası… Mükemmel bir uyum içinde hayatınızın sorusunu sormak için en doğru zaman! Boğaz köprüsünün altından geçerken lazer ile yazılacak ‘’Benimle Evlenir Misin?’’ sorusuna, ‘’evet’’ cevabını alacağınızı garanti ediyoruz. Evet cevabının ardından havai fişek gösterisi eşliğinde bu mutlu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu özel güne anlam katın! İster boğaz turu eşliğinde boğaz köprüsünün altında teklifinizi yapın. İsterseniz dillere destan Kız Kulesi karşısında teklifi eşinize sunun! Lazer gösterisinin her yere yansıtabileceğini unutmayın! Siz de yemekli boğaz turu yapmayı istiyorsanız; mutlaka ayrıntılı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız! Yapacağınız araştırma neticesinde bütçe dostu bir boğaz turu organizasyonunu nitelikli bir düzeyde yapabilme olanağına da sahip olursunuz!

Masal Gibi Bir Evlilik Teklifi!

Yatta evlenme teklifi birçok seçeneği içerisinde barındırır. Kendi dokunuşlarınızı da yapabileceğiniz birçok seçenek organizasyonda mevcuttur. Boğaz köprüsü ya da kız kulesi karşısında lazer ışık gösterisi ile evlenme teklifini yapabilirsiniz. Yemekli yemeksiz seçenekleri değerlendirebileceğiniz gibi, alkollü alkolsüz seçenekleri de belirleyebilirsiniz. Balon, çiçek, mum vb. birçok güzel ayrıntıyı masanıza ve yata ekleyebilirsiniz. Bay veya bayan kemancı ya da DJ performans seçebilirsiniz. Havai fişek gösterisi düzenleyebilir ve bu anları video ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Yatta kalma süresini ve kişi sayısını da sizin belirlediğinizi unutmamalısınız. Yemekli boğaz turu eşliğinde sürpriz bir evlenme teklifi hazırlayarak, bu anları hayatınız boyunca gülümseyerek hatırlayacaksınız. Böylece unutulmaz anları yaşayacaksınız!