trende
trende

Yatta Kahvaltı Turu

Anasayfa » Yatta Kahvaltı Turu

Masmavi denizin manzarasında ve muhteşem bir yatta kahvaltı turu yapmaya ne dersiniz? Elbette, bu muazzam etkinliği kabul etmeyecek hiçbir kimse yoktur. Bilhassa, yatta kahvaltı yapmak, bütün herkesin hayalidir. Bu güzel hayalinizi, modern bir yat aracında kahvaltı yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tekrar tekrar olmasını dileyeceğiniz bu organizasyon ile her zamankinden daha fazla mutlu olacaksınız. Özellikle ailenizle, güzel bir yatta, güzel bir kahvaltı yaptığınızı düşündüğünüzde, hayali bir mutluluk vericidir. Dolayısıyla sizler de mutlu bir aile olarak, yatta kahvaltı turu yapabilirsiniz.

Masmavi Denizin Ortasında Kahvaltı!

Bir deniz düşünün ve bir de modern bir yat teknesi düşünün. Buna bağlı olarak da yat teknesinde, oldukça güzel bir kahvaltı sofrası bulunuyor. Kahvaltı menüsünde dilediğiniz her şey var ve siz bu kahvaltıyı, yatta sevdiklerinizle yapıyorsunuz. Üstelik sizler kahvaltı yaparken, müthiş bir yat ile denizin ortasında turlar atıyorsunuz. Buna bağlı olarak da denizin ortasında ve güzel bir yat teknesinde kahvaltı yapmanın keyfine varıyorsunuz.

Teknede Kahvaltı Turu

Elbette ki bunun hayali bile oldukça güzel bir şeydir. Çünkü yatta kahvaltı turu kadar muhteşem bir etkinlik günümüzde görülmemiştir. Sizler de ailenizle, eşinizle ve çocuklarınızla beraber, çeşit çeşit bir kahvaltının tadını, yat teknesinde çıkarabilirsiniz. Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.

Yatta kahvaltı turu yapmayı kim istemez ki? Harika bir boğaz manzarası eşliğinde sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirmeyi isterseniz elbette ki yatta kahvaltı turunu deneyebilirsiniz. Özellikle sevdiklerinize harika bir jest yapmayı istediğinizde bu tür organizasyonlar sizlere mükemmel fırsatları da sunacaktır!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400

Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.

Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

 

Yatta Kahvaltı Turu

Yat teknesinde kahvaltı yapanlar, o mükemmel anı, tekrar tekrar yaşamak istemiştir. Bununla beraber, yat teknesinde kahvaltı yapmayanlar ise, o anı hep merak etmektedir. Çünkü o an, her şeyden daha güzel bir andır. Yat teknesinde kahvaltı yapmak, gelmiş geçmiş pek çok kişinin hayalidir. Buna bağlı olarak yat teknesinde sadece yatta kahvaltı turu organizasyonu sunulmuyor. Muazzam bir kahvaltı yapabildiğiniz gibi evlilik teklifi gibi organizasyonlar da yapabilirsiniz. Buradan da anlaşılacağı üzere, masmavi bir denizde ki bir yatta birçok etkinlik yapma imkanınız bulunuyor.

Yatta kahvaltı yaparken sürekli geziliyor mu?

Kahvaltı süresince düşük seyir hızında boğaz turu yapılırken hem manzaranın keyfini çıkaracaksınız hem de yatta boğazın temiz ve iştah açıcı havasını ciğerlerinize dolu dolu çekeceksiniz..

Yat kiralama hangi illeri kapsıyor?

Nova Yat kiralama ve organizasyon şirketi olarak şuan için sadece İstanbul’da ve çoğunlukla Boğazda yat kiralama hizmet veriyoruz

Yat Turumuz Sırasında Süre Uzatmaya Karar Verebilir Miyiz?

İstediğiniz saatte yatın başka rezervasyonu yoksa gezinizi uzatmanız mümkün olabilir. Fakat yoğun sezonda turlar çok kısa hazırlık süreleri ile arka arkaya alındığı için son dakika turu uzatmaya karar verdiğinizde bu mümkün olmayacaktır. Yat turu süresini uzatma gibi bir düşünceniz var ise buna baştan karar vermenizde fayda var.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap