trende
trende

Yatta Gelin Damat Çekimi

Anasayfa » Yatta Gelin Damat Çekimi

Kişiler için hayatlarındaki en özel günlerden bir tanesi evlilik günleridir. Dolayısıyla bireyler bu günü ölümsüzleştirmeye oldukça önem verirler. Gelin ve damat çekimlerinin kusursuz bir ortamda kusursuz bir teknikle çekilmesi dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir. Bu sebeple yatta gelin damat çekimi kişilerin oldukça dikkatini çekmektedir.

Boğazın göz alıcı güzelliğinin ortasında verilen pozlar, en özel güne layık olacak şekilde yakalanır. Deniz manzarasının dikkat çekici maviliğinde hazırlanan prodüksiyon ile profesyonel çekimler gerçekleştirilmektedir. Sizler de düğün çekimlerinizin kusursuz bir teknikle unutulmaz bir şekilde gerçekleştirilmesi için mekan olarak yatı tercih edebilirsiniz.

Yatta Düğün Çekimi

Estetik açıdan göze hitap eden tüm özellikleri bünyesinde barındıran yatlar, günümüzde düğün çekimleri için de vazgeçilmez konumdadır. Birçok gelin ve damat adayı hayatlarının en özel gününü yatlarda ölümsüzleştirmek istemektedir. Dolayısıyla da düğün çekimlerinin birçoğu yatlarda gerçekleştirilir. Elbette bu çekimlerin gerçekleştirilebilmesi için birtakım unsurların göz önünde bulundurulması gerekmektedir. İklim koşulları da bunlardan bir tanesidir.

Yatta gelin damat çekimi her zaman favori konumda yer alan bir etkinliktir. Zira gelin ve damatlar için fotoğraf çekimi her zaman en önem verilen etkinliklerin başında yer alır. Çünkü çektirilen bu fotoğraflar ömür boyunca hatıralarda iz bırakan görsellerdir. Yatta yapılan fotoğraf çekimleri ise düğün fotoğraflarında hoş bir görsellik katacaktır!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

Drone ile Fotoğraf Ve Video Çekimi

Sizler de ideal mevsim ve ayda yatta düğün çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatta çekim gerçekleştirebilmeniz için işin ehli detaylara hakim olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Hem tekne üstü ve hem de drone ile alınan görüntülerin eşsiz tadıyla hatıraları size daha sonra basılı olarak teslim edilecek albümünüzde saklayabilirsiniz.

Eşsiz Yat Çekimleri

Özel günlerin ölümsüzleştirilmesini isteyen birçok kimse profesyonel çekimlere başvurur. Bu anlamda gelin ve damatlar da bu özel günlerini ölümsüzleştirmek için mekan arayışına girer. Yatlar, düğün çekimleri için en çok tercih edilen alanlardan bir tanesidir. Yatta gelin damat çekimi fırsatlarından faydalanarak sizler için büyük bir anlam ifade eden gününüze değer katabilirsiniz. Son model yatlarla lüks bir çekim gerçekleştirebilir ve düğün albümünüze unutamayacağınız kareler ekleyebilirsiniz.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap