trende
trende

Yatta Mezuniyet Balosu

Anasayfa » Yatta Mezuniyet Balosu

Her öğrencinin zorlu okul senelerinin sonunda hayalini kurduğu şey mezuniyeti olmaktadır. Mezuniyet bu kapsamda biten okul senesinin sonunda hatırlanacak en özel anlardan biridir. Elbette ki bu en özel an için yatta mezuniyet balosu biçilmiş kaftan olacaktır! Çünkü İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde şık bir yemek ile mezuniyet balosu oldukça kaliteli olacaktır. Bununla birlikte yatta öğrencilere sunulan eğlence seçeneklerine İstanbul’un ışıklı gecesi eşlik edecek. Bu da öğrenciler için unutulmaz anlardan biri olacaktır!

Yatta Kep Atın!

Arkadaşlarınız ve öğretmenleriniz ile mezuniyetin tadını yatta çıkarmak hiç kuşkusuz ki çok konforlu bir seçimdir. Bununla birlikte kiralanan yat isteğinize uygun süslemek seçenekler içerisinde sunuluyor. Bu sayede İstanbul Boğazı’nın serin sularında gezinirken yatın ambiyansı da oldukça hoş olacaktır. Aynı zamanda yatta bulunan profesyonel ekip ile her anlamda konforlu bir mezuniyet balosu sizleri bekliyor. Buna ek olarak ise arkadaşlarınız ile yatta kep atmak mümkün! İstanbul Boğazı’nda köprünün altından geçerken atacağınız kep ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Böylece her zaman hayatınıza hoş bir anı etkinliğine imzanızı atmış olacaksınız!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400

Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.

Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

 

Yatta Mezuniyet Balosu Seçenekleri

Okul yıllarının sonunda mezun olma sevincini taçlandırmanın en güzel seçeneği yatta mezuniyet balosu ile olacak! Arkadaşlarınız ile eğlencenin en güzel halini yaşarken konforun tadına da varacaksınız. Mezuniyet balosu organizasyonlarında lezzetli yemek menüsü seçenekleri sizlere sunuluyor. Aynı zamanda seçeceğiniz yemek çeşidine göre de meşrubat ve kokteyl seçenekleri de sunulmaktadır. Lezzetli yemek seçeneklerinin ardından eğlence ise olmazsa olmazıdır. İstanbul Boğazı’nın tatlı esintisi ile arkadaşlarınızla eğlenmek en keyifli tarafı olacak! Aynı zamanda uzman ekibimiz ile hatıra fotoğrafları ve videoları da Boğaz eşliğinde çekilmektedir. Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.

Eğlence seçeneklerine canlı müzik seçeneği veya DJ performansları dahil olmaktadır. Bu sayede yatta ışıklı İstanbul gecelerinde süzülürken eğlenceyi en yüksek noktada yaşayacaksınız. Unutulmaz bir mezuniyet balosunda yat tercih etmek hiç kuşkusuz ki en doğru karar olacak! Bütün bu bilgiler ışığına yatta mezuniyet balosu etkinliği yapmayı istiyorsanız mutlaka detaylı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız! Ancak bu sayede tam anlamıyla profesyonel bir mezuniyet balosu organizasyonuna dahil olabilirsiniz!

Yatta mezuniyet pastasını kim yaptırıyor?

Pastayı kendiniz dışarıda yaptırıp getirebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerdeki bir mezuniyet pastasını şirketimize sipariş verip yatta ikram edebilirsiniz.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap