trende
trende

Yatta Fasıl Gecesi

Anasayfa » Yatta Fasıl Gecesi

Ülke olarak İstanbul aşığıyız. Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da gözdesi halindedir İstanbul. Hem eşsiz yapıları hem de doğal güzellikleri ile adeta yaşayan bir tarihtir. Şehrin ortasından geçen deniz dünyanın başka hiçbir ülkesinde yoktur. Elbette ki yatta fasıl gecesi yapmak isteyenler için İstanbul her zaman harika bir adres olarak karşımıza çıkar! Zira şehrin güzel boğaz manzarası eşliğinde keyiflice vakit geçirmek de mümkündür.

Arkadaşlarınızla birlikte İstanbul’da bir boğaz turu yapmak harika olurdu. Özellikle de boğaz turunda fasıl geceleri rüya gibi olmaz mı? Bir yat kiralayıp en sevdiklerinizle boğazda bir tur ve yatta fasıl gecesi çokta güzel olurdu. Boğazda fasıl gecesinde tüm şarkılar aklınızdan hiç çıkmayacaktır. Bazı anlar ölümsüzdür. İşte o anlardan biri bu fasıl gecesidir.

Boğazda Fasıl Gecesi

Eğlence deyince aklımıza kendi kültürümüze ait sazlı sözlü eğlence gelir. Şöyle sıra gecesi ya da diğer adı ile fasıl gecesi. Ama bu eğlenceyi boğazda yapmak istesek keyfinize diyecek söz yoktur. Dostlarınızla birlikte şöyle tüm sıkıntılarınızı bir kenara atsanız! Sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir yat kiralayıp yatta fasıl keyfi yapsanız geceye damganızı vurmuş olursunuz. Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

Doyasıya eğleneceğiniz, açık havada türkülere, şarkılara eşlik edeceğiniz keyfin tadı bir başkadır. Boğazın muhteşem manzarası, doğal, samimi ve sevgi dolu bir gece! Beraberinde en sevdiğiniz türküler sanat müziği eşliğinde geceye unutulmaz bir imza atabilirsiniz. Yatta fasıl gecesi söz konusu olduğunda karşımıza geniş kapsamlı alternatif seçenekler çıkacaktır!

Yatta Fasıl Müzikleri

Türk sanatı hem müziği ile hem de diğer sanat dallarıyla çok zengindir. Ve Türk müziklerinin geçmişten gelen en köklü müziği ise Türk sanat müziğidir. Tatlı nağmeleri, kulağa hitap eden yumuşacık dokunuşlarıyla o şarkılara eşlik etmeden duramazsınız. Her şarkısında sevgi başka anlatılır, aşk başka hissettirir.

Udi sanatkarın tellerindeki notalar, kemancının vurucu dokunuşları ve sizin hissettikleriniz. Sevdiğiniz ya da sevdiklerinizle bir arada bulunduğunuz bir gecede boğazda bu şarkılar size hep bu anı anımsattıracaktır. Türk sanat müziğinin şarkılarıyla hissettiğiniz duygularınızla, boğaza karşı yatta fasıl gecesi yıllarca kendini hatırlatacaktır.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap