Yatta Evlilik Teklifi

İki insanın evlilik ile hayatlarını birleştirilmesi paha biçilmez bir mutluluktur. Evliliğe giden ilk adımlardan bir tanesi de evlilik teklifinin yapılmasıdır. Evleneceğiniz kişiyi şaşırtarak yatta evlilik teklifi ile ömür boyu unutulmayacak bir an bırakabilirsiniz. Boğazın muhteşem manzarası eşliğinde oldukça romantik bir ortamda bu konsept gerçekleştirilmektedir.

1standart - Yatta Evlilik Teklifi

2standartplus - Yatta Evlilik Teklifi

3silve - Yatta Evlilik Teklifi

4silverplus - Yatta Evlilik Teklifi

5silvermaxiplus - Yatta Evlilik Teklifi 6bronz - Yatta Evlilik Teklifi 7bronzplus - Yatta Evlilik Teklifi 8gold - Yatta Evlilik Teklifi 9diamond - Yatta Evlilik Teklifi

Evlenecek çiftler bu organizasyonda ister baş başa ister kalabalık gruplarla muhteşem bir gece geçiriyorlar. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü özel günde birbirinden güzel sürprizler yapılmaktadır. İster seyir halindeyken ister köprünün altında veya kız kulesine karşı teklifinizi yapabilirsiniz. Evlilik teklifi hemen herkes için en özel andır. Böyle güzel bir anın mükemmel bir atmosferde yaşanması; bu güzel anı unutulmaz kılacaktır!

Yatta Evlilik Teklifi Paketleri

Evlilik teklifinin kusursuz olması ve tasarlanan gecede hiçbir aksiliğin yaşanmaması gerekmektedir. Bu nedenle yatta evlilik teklifi planlama aşamasından sonuna kadar büyük bir titizlikle yürütülmelidir. Sektörde deneyimli ve uzman kişilerle çalışan firmalar tercih nedeni olmaktadır. Muhteşem bir manzarada birbirinden özel paketler bulunur. Lazer gösterileri, köprünün altında kayan yazı ile evlilik teklifleri, havai fişek gösterileri bunlardan bazılarıdır.

Tamamen görselliğe yönelik bu teklif tek kelime ile şova dönüşmektedir. Teklif esnasında ortak şarkınızı çalabilir ve video sunumu ile bu anların keyfini çıkarabilirsiniz. Özel ses sistemleri sayesinde eğlenceyi sonuna kadar yaşamaktasınız. Diğer yandan muhteşem özelliklere sahip yatı sizin ve müstakbel eşinizin zevkinize göre de süsleyebilirsiniz. Yatta evlilik teklifi organizasyonu; size mükemmel fırsatları sunacaktır. Böylece hayatınız boyunca unutamayacağınız, mükemmel bir anı da yaşayacaksınız!

Yatta Evlilik Fiyatları

Sevdiğiniz kişinin ayaklarını yerden kesecek evlilik tekliflerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Yatta evlilik teklifi seçilecek yatın modeline göre değişebilir. Diğer yandan yat üzerinde geçirilen süre de fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Canlı müzik keman ve solistler ekstra fiyat içerebilirler. Aynı zamanda havai fişek, fotoğraf çekimleri de maliyeti artırabilmektedir. Ancak her bütçeye uygun ekonomik fiyatlar mevcuttur. Bütçenizi zorlamadan sevdiğiniz insana hafızalarda ömür boyu yer alacak bir teklif yapabilirsiniz. Siz de bu türden organizasyonlar için profesyonel bir firmayla anlaşırsanız; hayalinizdeki evlilik teklifini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz!