trende
trende

Yatta İş Toplantısı ve Yemeği

Anasayfa » Yatta İş Toplantısı ve Yemeği

İş yemekleri her zaman kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu kapsamda grup veya iki kişi olacak şekilde yatta iş toplantısı ve yemeği keyifli olacaktır. İstanbul Boğazı’nın vermiş olduğu huzur ile toplantınız oldukça rahat geçecektir. Aynı zamanda daha önceden organizasyon yapılması ile hangi öğün olacağını seçebilirsiniz. Bu kapsamda sabah, öğle ve akşam olmak üzere buna yönelik menüler sunulur. Lezzetli olan bu menüler ile yatta yapacağınız toplantı oldukça konforlu olacaktır. Bununla birlikte profesyonel ekipler sayesinde de her ihtiyacınız karşılanır. Bu sayede toplantınız bölünmeden İstanbul’un serin sularında süzülürken iş konuşabilirsiniz!

Yatta İş Toplantısı Fiyatları

İstanbul Boğazı’nın görkemli yapılarına şahit olurken yat konforu ile kaliteyi hissedeceksiniz! Yatta iş toplantısı yapmak istediğiniz zaman öncelikli olarak kişi sayısına göre hareket edilir. Bunun ardından hangi öğün aralığında toplantı yapmak istiyorsanız menü seçenekleri sunulur. Bu sayede iş toplantısı ve yemeğiniz İstanbul Boğazı’nın en güzel manzarasına karşı yapabilirsiniz! Bununla birlikte yemek, içecek ve diğer seçenekler için kendinizde paket oluşturabilirsiniz.

Yatta iş toplantısı yapmak istediğiniz zaman tüm bu etmenler baz alınarak bir fiyat çıkarılır. Aynı zamanda İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğinde toplantı yapmak pratik bir şekilde organize edilir. İş toplantısını sıkıcı bir ortamdan alarak, ferahlatıcı bir atmosfere taşımak beraberinde önemli kazanımları da getirecektir. Özellikle boğaz manzarasında yapılan iş toplantılarıyla misafirlerinize harika bir jest yapmanız da mümkün olacaktır. Elbette ki bu durum, iş hayatınızı da olumu yönde etkileyen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400

Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.

Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

 

Yatta İş Ortaklığı

İstanbul Boğazı’nın güzelliği ve huzuru ile yatta iş toplantısı ve yemeği seçeneği iyi bir fikirdir. Bununla birlikte denizin verdiği huzur ile güzel iş ortaklıklarına girebilirsiniz! Aynı zamanda yatın sunmuş olduğu lüks konfor ile konuşulan iş sohbetleri çok daha güzel noktalara gidecektir. Çünkü her kesimde olduğu gibi toplantılarda da iyi ağırlanmak oldukça önemli olmaktadır. Bununla birlikte profesyonel ekip ile toplantınız bölünmeden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede tam odaklı bir toplantı yaşarken aynı zamanda lezzetli yemek seçenekleri ile devam edeceksiniz..

Teknede iş yemeği için uygun ortam sağlanıyor mu?

Tabi ki, verimli iş yemeği ve toplantı organizasyonları için teknede uygun sessizlik ve konforda bir ortamı sizler için hazırlıyoruz.

Teknede iş yemeği boyunca hep gezilecek mi?

Misafirler isterse teknede iş yemeği ve toplantı süresince boğazda tur yapılabileceği gibi kısa bir gezintinin ardından sakin bir koyda demir atılarak yemek ve toplantı organizasyonları gerçekleştirilebilir.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap