trende
trende

Yatta Sevgiler Günü Kutlaması

Anasayfa » Yatta Sevgiler Günü Kutlaması

Yatta Sevgiler Günü Kutlaması

Sevgi her zaman söylenir ama uygun fiyatlar ile lüks bir teknede sevgililer günü kutlaması bir başka olur. Aşk bazı özel günlerde organizasyonlar ile daha güzel ifade edilir. Sevgililer günü için yapılan organizasyonlar sürekli olarak sunulur. En çok tercih edilenlerin başında tekne kiralama ile sevgililer gününde evlilik teklifi yapaktır. Dilerseniz baş başa romantik bir akşam yemeği, dilerseniz evlilik teklifi yaparak, çiftlere özel ilan edilen 14 şubatta yat kiralama ile anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Sevgiler gününde pek çok kişi daha özel bir an ile sevdiği ifade etmek ister. İstanbul şehrinde ki yatta sevgililer günü organizasyonu ile sevginizi ifade etmeniz daha kolay bir hale gelir.

Sevdiğiniz ile özel bir sevgililer günü gecesi yaşamak isteyenler için yatta organizasyon oluşturmak ideal bir fikirdir. Herhangi bir organizasyon şirketi ile anlaşıp harika bir sevgililer günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Böylece o sevgililer günü sevdiğiniz ile unutulmaz bir gün olur. Sevgiler gününün amacı sevgilerin ifade edilmesidir. Sizin sevginizi ifade etme yönteminizi organizasyonlar düzenleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Boğaza Karşı Sevgililer Günü

Günümüzde pek çok kişi yatları görsel olarak beğenir. İstanbul boğazının ihtişamı ise dillere destandır. Sizde destansı bir şekilde sevginizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Organizasyon şirketleri ile anlaşıp sevgililer gününüzü boğaza karşı yatta kutlayabilirsiniz. Alım noktası olarak ise Sarıyer, Beşiktaş, Arnavutköy, Kuruçeşme, Ortaköy, Beyoğlu, Haliç, Beylerbeyi, Kandilli, Çengelköy, Beykoz iskelelerinden alım yapabiliriz.

Sevgililer gününün destansı olarak kutlamak pek çok kişinin hayalidir. Çünkü her sevginin destansı bir yanı vardır. Bu yüzden de sevgiler gününü çoğu kişi genel olarak destansı olarak kutlanmak ister. Siz de boğaz eşliğinde yatta sevgililer günü kutlaması yapmayı hayal ediyorsanız; mutlaka profesyonel bir firmadan destek almalısınız!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

14 şubatta evlilik teklifi

   

İstanbul şehri ise tam da destansı organizasyonların oluşturulacak bir şehirdir. Hem tarihi geçmişlerini taşır. Hem de görsel olarak romantik bir havası vardır. Üstelik bu kutlama yatta olunca sevgililer günü daha çok özenle kutlanır.

Mavinin Güzelliği ile Sevgiler Günü

Mavi her yerde aşktır. Özellikle de İstanbul gibi bir şehirde daha çok aşktır. Boğazın güzellikleri karşısında harika bir sevgililer günü; yatta denizin maviliğinde daha da güzelleşir. Sevdiğinize sevginizi ifade ederken mavinin güzelliğinden yararlanırsınız. Yatta oluşturulan organizasyonların genel özellikleri arasında deniz mavisiniz gücü de vardır.

Unutulmaz bir sevgililer günü için yatta sevgililer günü organizasyonlarını tercih edebilirsiniz. Aşıklar şehri İstanbul karşısında sevdiğiniz ile harika bir yat gezintisi yapabilirsiniz. Pek çok kişi tarafından bu yüzden yat organizasyonlarına ilgi büyüktür.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap