trende
trende

Adalar Turu

Anasayfa » Adalar Turu

İstanbul Adalar da yat ve özel tekne ile tur deneyimini yaşayın. En uygun adalar turu fiyatları ile hemen rezervasyon yaptırın kendiniz ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatın. Her yer başka bir tarih, her mekân ayrı bir hikâye. Buraları sadece resimlere bakmak, iç çekmek yerine sizlerde yakından görebilirsiniz. Yapacağınız ilk iş bir Adalar turu planı yapmak olmalıdır. Sonra sırasıyla saraylar, konaklar, köşklerdir. Hepsi de kültürümüzün zenginliğini, tarihimizin köklü bir geçmişine tanıklık etmektedir.

Gezmekle bitirilmeyen bir şehirdir İstanbul! Aracınızla trafiğin çilesinden, park yeri stresinden tamamen uzaklaşarak açık hava gezisi yapmanın tam zamanı aslında! İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz sevdiğiniz biriyle bir yat kiralayıp adalar turu da yapabilirsiniz. Hemen şimdi şu an bu programı yapmalısınız. Böylece sevdiklerinizle birlikte büyüleyici bir manzaranın keyfini sürebilirsiniz!

Paket AdıPaket Fiyatı (Boğaz Turu)Farkı Nedir?
Bronz1400Paket detayları aşağıda belirtilmiştir.
Bronz Plus16002 kişilik yemek dahil edilir.
Bronz Maxi Plus20002 kişilik yemek + kemancı dahil edilir.

Boğaz Turunun Adalara Geçişi

Güneşin, denizin, boğazın, yalıların, adaların, konakların görselliğini, ihtişamını yakından görebileceğiniz boğaz turudur. Tüm bu yapıları yakından görmelisiniz. İstanbul’un nazar boncuğu olan eserleri yakından görmek ne büyük bir onur ve şanstır. Özellikle nisan ve mayıs aylarında kiralanan yat ile adalar turu yalıların önündeki erguvanları görmek büyük bir renk cümbüşüdür.

Türkiye’de yaşayıp İstanbul’a gitmemek orada bir boğaz turu ya da adalar turu yapılmadan dönmek büyük bir kayıptır. En popüler olan Kınalıada, Kaşıkada, Heybeliada, Büyükada, Tavşan Adası’dır. Adalar tüm zamanlarda en fazla merak edilen ve turist çeken bölgeler arasında yer aldığı için bu bölgeye yapılan yat turu sayısı da fazladır.

Kiralık Yat ile Adalar Turu

İstanbul’da turlar için birçok imkân vardır. Hem il içinde hem de il dışında sorunsuz bir gezi yapma çabasına girmenize gerek yok. İstanbul’un o trafik çilesine katılmamak için en kolay olan bir yat kiralamaktır. İsterseniz iki kişilik isterseniz grup oluşturduğunuz arkadaşlarınızla adalar turu yapabilirsiniz. Trafiğe girmeden, park sorunu yaşamadan harika bir gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Kiralanacak yatın kişi sayısına göre ve saate göre belirlenen ücretleri vardır. En az iki kişi en fazla 25 kişilik kapasiteye sahip bir yat sizin için en ideal olanıdır. Dilerseniz sürpriz bir kutlamada yapabilir tüm organizasyonun tamamını bir anda gerçekleştirebilirsiniz. Bir doğum günü ya da bir evlilik teklifi ile hem adalar turu yapabilir hem de müthiş bir sürpriz yaşatabilirsiniz.

Whatsapp
Fatih Yılmaz
Fatih Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sitemap